KEPTA TRAŠKI VIŠTIENA Ta pati vakaruose populiari kepta traški vištiena, lietuvių vadinama "Chikenu". Paruošta taip pat, tik kepam Lietuvoje užaugintų vištų sparnelius, šlauneles
  Maža porcija:
( 1 šlaunelė, bulvytės )
Kaina  6,00 Lt
   KEPTA TRAŠKI VIŠTIENA Ta pati vakaruose populiari kepta traški vištiena, lietuvių vadinama "Chikenu". Paruošta taip pat, tik kepam Lietuvoje užaugintų vištų sparnelius, šlauneles
    Vidutinė porcija:
(2 sparneliai, 1 šlaunelė, bulvytės)

Kaina 9,50 Lt
   KEPTA TRAŠKI VIŠTIENA Ta pati vakaruose populiari kepta traški vištiena, lietuvių vadinama "Chikenu". Paruošta taip pat, tik kepam Lietuvoje užaugintų vištų sparnelius, šlauneles
    Didelė porcija:
( 2 sparneliai , 2 šlaunelės , 2 blauzdelės , bulvytės , padažas )

Kaina 18,00 Lt

Padažas pasirinktinai: česnakinis, aštrus, pikantiškas, mixas.
   Vištiena kepama 15-20 min., todėl jeigu labai skubate ir nebeturite laiko laukti, patogiausia būtų pasiskambinti tel: 8-606-52400 ir užsisakyti, kad atvykus nebereikėtų laukti. Padažas prie mažos bei vidutinės porcijos nepriklauso. Pageidaujant galima papildomai už 1,00Lt nusipirkti indelį padažo.
  bulvytės, sparneliai, porcija, namus, maža vištienos porcija, didelė vištienos porcija, padažas , Kepta vištiena, kepta traški vištiena , chiken, , vistienos krutinele,vistienos apkepele, chikenas,  vištiena su bulvytėmis, keptos šlaunelės, kepti sparneliai, kfc vištiena, traški vištiena, angliska vištiena , angliskas chikenas, kepta vistiena i namus
  "Gardus maistas" maisto ruošimui nenaudoja jokų sveikatai kenksmingų aliejų, vietoj aliejų mes naudojame PALMIŲ RIEBALUS, kurie yra nekenksmingi mūsų sveikatai. Turime visus šių palmių riebalų atitikties sertifikatus.

PALMIŲ RIEBALAI – palmių aliejus, pagaminti iš rafinuoto hidrinto palmių stearino, spaudžiant gvinėjinės alyvpalmės (Elaeis guineensis) vaisių, kurio gimtinė yra vakarinė Afrikos pakrantė. Gryno palmių aliejaus spalva yra sodri oranžinė ir geltona; jo skonis truputi saldus, o kvapas - malonus. Atogrąžų klimato sąlygomis produktas yra skystas, atšaldžius jis sukietėja, tampa panašus į margariną. Tai vienintelis kietos konsistencijos aliejus, jo sudėtis panaši į gyvūnų taukus; sukietėja esant žemesnei nei 30 laipsnių temperatūrai. Aliejuje yra daug karotinoidų (provitaminas A). Pagrindinis cheminis komponentas yra palmitino rūgštis. Palmių aliejus – tai gausiausias natūralus vitamino E (tokoferolio) šaltinis. Aliejus taip pat turtingas biologiškai aktyviomis medžiagomis (tokotrienoliais), yra be sintetinių antioksidantų, konservantų ir kitų priedų, be cholesterolio. Palmių aliejus yra atspariausias aukštai temperatūrai iš visų žinomų aliejų. Tradiciniai parduotuvėse esantys aliejai buteliuose yra neatsparūs karščiui ir sudega iškart išskirdami sudegusį cholesterolį. Tuo tarpu Palmių riebalai nesudega nes yra atspariausias aukštai temperatūrai iš visų žinomų aliejų. Palmių riebalai puikiai tinka fritiūrinėms ir kitiems aukštas temperatūras naudojantiems virimo puodams, nes fritiūrinės maximaliai įkaista 160 - 180 laipsnių , o Palmių riebalų degimo temperatūra yra gerokai virš 220 laipsnių.

Informacija apie Palmių riebalus yra pateikta iš mūsų tiekėjų ir iš interneto

Panaudojimas:

REKOMENDUOJAMAS NAUDOTI VIETOJ TRADICINIO PARDUOTUVĖSE ESANČIO ALIEJAUS BUTELIUOSE, NORINT GYVENTI SVEIKIAU.

Rekomenduojamas maitinimo įstaigose, mokyklose, vaikų darželiuose, konditerijos pramonėje (tortų, pyragėlių, sausainių,glazūros ir t.t.), pieno pramonėje(kondensuoto pieno, grietinės, tepamųjų sūrių ir t.t), augalinių riebalų pramonėje (margarino ir pan.), kavinėms, restoranams.
 

Namuose jūs naudojate aliejus iš butelių, turinčius daug cholesterolio ir kitų kenksmingų medžiagų. Mes palmių riebalus perkame tokiomis dėžėmis.

     
     


 

 
KLIENTAI APTARNAUJAMI
Darbo dienomis
10:00 - 22:00

Penktadienį ir Šeštadienį
11:00 - 01:00

Sekmadienį
11:00 - 22:00APKLAUSA   LANKSTINUKAS


Ką dažniausiai užsisakote į namus ?

Picas
Kebabus
koldūnus
Cepelinus
žemaitiškus blynus
Šaltibaršius
Salotas
mėsainius
dešrainius
Vištienos kepsnį
Žuvies filė kepsnį
Dėšreles

 
STATISTIKA   REKLAMA

>
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 

Autova.lt
 Maisto užsakymas į namus Alytuje telefonu: 8 606 52400 (tele2)     |     Maisto pristatymas Alytuje tik 1 €! (užsisakius daugiau nei už 11 €, pristatymas NEMOKAMAS!